Stig Lindberg skulptur Gustavsberg

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STIG LINDBERG, skulptur, Gustavsberg, 1950-tal, stengods, i form av liggande sjöjungfru, glaserad i grönt och brunt, signerad Stig L., höjd 13, längd 21 cm

nagg undertill

579732

2018-10-15