Stop fajans Holland

Stop fajans Holland
Stop fajans Holland
Stop fajans Holland
Stop fajans Holland
Stop fajans Holland
Stop fajans Holland
Stop fajans Holland
Stop fajans Holland
Stop fajans Holland
Stop fajans Holland
Stop fajans Holland
Stop fajans Holland

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

STOP, fajans, Holland, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, lock i tenn, höjd ca 23 cm

Kuntoraportti

Lagning

579743

Päivämäärä:

2018-10-12