Stop fajans Holland
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
STOP, fajans, Holland, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, lock i tenn, höjd ca 23 cm
Kuntoraportti
Lagning
579743
Päivämäärä:
2018-10-12