Stellan Mörner oljemålning

Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STELLAN MÖRNER (1896-1979): "Och månen gick upp", komposition med slöjbärande kvinna, signerad Mörner, olja på duk, ca 27 x 22 cm

579759

2018-10-12