Morten Müller oljemålning

Morten Müller oljemålning
Morten Müller oljemålning
Morten Müller oljemålning
Morten Müller oljemålning
Morten Müller oljemålning
Morten Müller oljemålning
Morten Müller oljemålning
Morten Müller oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MORTEN MÜLLER (Norge, 1828-1911): landskapsmotiv, olja på pannå, signerad Morten-Müller, ca 20x39 cm

Krackeleringar, ytsmuts, retuscher

579761

2018-10-17