Bengt Ellis oljemålning

Bengt Ellis oljemålning
Bengt Ellis oljemålning
Bengt Ellis oljemålning
Bengt Ellis oljemålning
Bengt Ellis oljemålning
Bengt Ellis oljemålning

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BENGT ELLIS (1923-2006): "Vind i höstens björkar" signerad samt daterad Ellis -83, olja på duk, 80,5x60,5 cm

579764

2018-10-12