Sven Jonson oljemålning

Sven Jonson oljemålning
Sven Jonson oljemålning
Sven Jonson oljemålning
Sven Jonson oljemålning

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SVEN JONSON (1902-1981): Figurkomposition, signerad Sven Jonson, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 23,5 x 59 cm

579770

2018-10-12