Jörgen Nash litografi

Jörgen Nash litografi
Jörgen Nash litografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JÖRGEN NASH (Danmark, 1920-2004): "Hill", signerad och daterad Jörgen Nash 1981, 10/250, färglitografi, ca 81x59 cm

579772

2018-10-15