Esaias Thorén porträtt av Axel Olson 1923

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Porträtt av Axel Olson 1923, signerad Thorén, blandteknik på papper (tusch, akvarell, pastell), ca 29 x 25 cm

579789

2018-10-12