Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Porträtt av Axel Olson 1923, signerad Thorén, blandteknik på papper (tusch, akvarell, pastell), ca 29 x 25 cm
579789
2018-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här