Armbandsur guld
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANCORA, damarmbandsur, 18 k guld, 1940-tal, manuell, arabiska siffror, kvadratisk urtavla, plexiglas, sidodekor av 3 åttkantslipade diamanter på vardera sida samt syntetiska baguetteslipade rubiner, 16x16 mm, längd 16,5 cm, total vikt ca 30 g
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, plexiglas med repor, stenar med skador och repor
579801
2018-10-21