Armbandsur guld

Armbandsur guld
Armbandsur guld
Armbandsur guld
Armbandsur guld
Armbandsur guld
Armbandsur guld
Armbandsur guld
Armbandsur guld
Armbandsur guld
Armbandsur guld
Armbandsur guld
Armbandsur guld
Armbandsur guld
Armbandsur guld

Klubbat för:

5 400 SEK

4 000 SEK

ANCORA, damarmbandsur, 18 k guld, 1940-tal, manuell, arabiska siffror, kvadratisk urtavla, plexiglas, sidodekor av 3 åttkantslipade diamanter på vardera sida samt syntetiska baguetteslipade rubiner, 16x16 mm, längd 16,5 cm, total vikt ca 30 g

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, plexiglas med repor, stenar med skador och repor

579801

2018-10-21