Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LEE REYNOLDS BURR (USA, 1936-2017): Papegojor i träd, signerad Lee Reynolds, olja på duk, ca 120 x 150 cm
579812
2018-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här