Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLGA SEMENOVA (Ryssland, född 1953): Sovande kvinna med hund, signerad och daterad Semenova Olga 2001, numrerad 56/290, färglitografi, ca 67 x 41,5 cm
579817
2018-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här