Byrå senempire 4-lådig

Byrå senempire 4-lådig
Byrå senempire 4-lådig
Byrå senempire 4-lådig
Byrå senempire 4-lådig
Byrå senempire 4-lådig
Byrå senempire 4-lådig
Byrå senempire 4-lådig
Byrå senempire 4-lådig
Byrå senempire 4-lådig
Byrå senempire 4-lådig

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, senempire, 4-lådig, flammig björkfanér, höjd ca 93, 90x50 cm

Repor, märken, slitage, nyckelbrickor saknas, 1 st kolonn lös

579819

2018-10-17