Knut Irwe

Knut Irwe
Knut Irwe
Knut Irwe
Knut Irwe

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KNUT IRWE (1912-2002): fåglar, signerad, olja på duk, ca 36x39 cm

579828

2018-10-17