Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAMFERKISTA, 1900-tal, Kina, skuren dekor av figurscener, beslag i mässing, höjd ca 48, 91x44 cm
Slitage, sprickor
579855
2018-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här