Kamferkista

Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista
Kamferkista

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAMFERKISTA, 1900-tal, Kina, skuren dekor av figurscener, beslag i mässing, höjd ca 48, 91x44 cm

Slitage, sprickor

579855

2018-10-18