Bokhylla ek 1900-talets första hälft
2018-10-17
579881
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BOKHYLLA, 1900-talets första hälft, ek, med skuren dekor, 2 sidodörrar samt hyllplan, höjd ca 111, 154x33 cm
Repor, märken, 1 st dörr låst, nyckel saknas