Gunnar Nylund samt Carl Harry Stålhane vaser

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR NYLUND, CARL HARRY STÅLHANE, vaser, 2 st, Gunnar Nylund, vas, Rörstrand med grön glasyr, Carl Harry Stålhane, vas, unik, Designhuset, båda signerade, höjd ca 7-10 cm

Bruksslitage

579890

2018-10-12