Carta Marina av Olaus Magnus 1900-tal
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARTA, Carta Marina av Olaus Magnus, Vöbam, edition / faksimiltryck, från 1900-talets andra hälft, handkolorerad, ca 122x165 cm, upphängningsvajer finns att avhämta vid Utlämningen
Delvis nött, övre vänster del handmålad och nött
579896
2018-10-15