Urnor/vaser 5 st

Urnor/vaser 5 st
Urnor/vaser 5 st
Urnor/vaser 5 st
Urnor/vaser 5 st
Urnor/vaser 5 st
Urnor/vaser 5 st
Urnor/vaser 5 st
Urnor/vaser 5 st

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNOR/VASER , 5 st., Kina, 18/1900-tal, porslin, höjd 11-26 cm

nagg förekommer

579912

2018-10-13