Samovar Ryssland

Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SAMOVAR, Ryssland, 1900-talets första hälft, mässing, stämpelmärkt med kyrilliska bokstävar, detaljer i trä, höjd ca 46 cm

Slitage, delvis renoverad/kompletterad

579923

2018-10-15