Josef Frank Vägglampor

Josef Frank Vägglampor
Josef Frank Vägglampor
Josef Frank Vägglampor
Josef Frank Vägglampor

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEF FRANK, vägglampor, 1 par, modell "32389", mässing, Firma Svenskt Tenn, formgiven 1920-tal, rektangulärt väggfäste, skålformad skärm, mässing, höjd ca 17 cm.

Repor, 1 mässingsbricka saknas

579936

2018-10-15