Lackarbeten Kina

Lackarbeten Kina
Lackarbeten Kina
Lackarbeten Kina
Lackarbeten Kina
Lackarbeten Kina
Lackarbeten Kina
Lackarbeten Kina
Lackarbeten Kina
Lackarbeten Kina
Lackarbeten Kina
Lackarbeten Kina
Lackarbeten Kina
Lackarbeten Kina
Lackarbeten Kina
Lackarbeten Kina
Lackarbeten Kina

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ASKAR, 3 st., lackarbeten, Kina, 1800-tal, dekor av blomsterslingor samt figurscener, den större asken med emalj, höjd ca 4-10 cm

Slitage, retuscher/mindra lagningar

579953

2018-10-16