Klubbat för:
4 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SIGFRID ULLMAN (1886-1960): "Bergväg, Haute-Loire", monogramsignerad och daterad SU-21, olja på pannå, ca 46x38 cm,
PROVENIENS: Svensk-Franska Konstgalleriet
Zustandsbeschreibung
579969
2018-10-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner