Lars Bergsten

Lars Bergsten
Lars Bergsten
Lars Bergsten
Lars Bergsten
Lars Bergsten
Lars Bergsten
Lars Bergsten
Lars Bergsten
Lars Bergsten
Lars Bergsten

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS BERGSTEN, kandelaber, för sju ljus, Gusum, mässing, numrerad 121, daterad 1983, höjd ca 21, längd 42 cm

580011

2018-10-16