Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, VAS, GRÄDDKANNA, SUPKOPPAR, 10 dlr, silver, vasens höjd ca 15 cm, vikt ca 540 g

Slitage, bucklor

580018

2018-10-19