Stop silver

Stop silver
Stop silver
Stop silver
Stop silver
Stop silver
Stop silver
Stop silver
Stop silver
Stop silver
Stop silver
Stop silver
Stop silver
Stop silver
Stop silver
Stop silver
Stop silver

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOP, silver, 1900-tal, Svenska importstämplar, infällt mynt, punsad dekor, höjd ca 17,5 cm, vikt 795 g

Smärre bucklor

580033

2018-10-18