Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOP, silver, 1900-tal, Svenska importstämplar, infällt mynt, punsad dekor, höjd ca 17,5 cm, vikt 795 g
Smärre bucklor
580033
2018-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här