Vas och bägare

Vas och bägare
Vas och bägare
Vas och bägare
Vas och bägare
Vas och bägare
Vas och bägare
Vas och bägare
Vas och bägare
Vas och bägare
Vas och bägare
Vas och bägare
Vas och bägare

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, BÄGARE, VASER 1 par, 5 dlr, glas, förgylld dekor, 1900-talets början, höjd ca 16-26 cm

Sitage

580059

2018-10-16