Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, BÄGARE, VASER 1 par, 5 dlr, glas, förgylld dekor, 1900-talets början, höjd ca 16-26 cm
Sitage
580059
2018-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här