Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets början, jugend, fanerad med mahogny, spröjsade dörrar, invändigt med hyllplan, höjd ca 160, 125x44 cm, nyckel finns

Slitage

580067

2018-10-16