Bufféskåp flammig björk 1900-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BUFFÉSKÅP, 1900-talets första hälft, fanerad i flammig björk, höjd ca 123, 160x60 cm

Repor, märken

580071

2018-10-17