Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VON SCHIERHOLZ, kandelaber, porslin, 1900-tal, för 5 ljus, dekor av flicka vid träd, höjd ca 53 cm
Nagg
580080
2018-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här