Kandelaber porslin Von Schierholz

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

VON SCHIERHOLZ, kandelaber, porslin, 1900-tal, för 5 ljus, dekor av flicka vid träd, höjd ca 53 cm

Kuntoraportti

Nagg

580080

Päivämäärä:

2018-10-18