Kandelaber porslin Von Schierholz
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VON SCHIERHOLZ, kandelaber, porslin, 1900-tal, för 5 ljus, dekor av flicka vid träd, höjd ca 53 cm
Kuntoraportti
Nagg
580080
Päivämäärä:
2018-10-18