Matservis Arabia
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSERVIS, 50 dlr, Arabia, bestående av: 12 mattallrikar, 10 djupa, 9+9 assietter, terrin, 2 såssnipor, 4 uppläggningsfat (21-38 cm) 3 uppläggningsskålar
Varierande årgång, slitage, terrinens lockknopp med nagg
580084
2018-10-18