Matservis Arabia

Matservis Arabia
Matservis Arabia
Matservis Arabia
Matservis Arabia
Matservis Arabia
Matservis Arabia
Matservis Arabia
Matservis Arabia
Matservis Arabia
Matservis Arabia
Matservis Arabia
Matservis Arabia

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSERVIS, 50 dlr, Arabia, bestående av: 12 mattallrikar, 10 djupa, 9+9 assietter, terrin, 2 såssnipor, 4 uppläggningsfat (21-38 cm) 3 uppläggningsskålar

Varierande årgång, slitage, terrinens lockknopp med nagg

580084

2018-10-18