Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
HÖRNSKÅP, 1900-talets första hälft, fanerad i flammig björk, invändigt med hyllplan, höjd ca 195, 115x67 cm
Repor, märken, löst krön
580088
2018-10-17