Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KOPPARSTICK, 11 dlr, Sverige 1800-tal, föreställande bla, svenska friherrar, grevar och kungar, ca 12-27 x 6.5-16 cm
Slitage, ställvis lösa i ramen
580092
2018-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här