Kopparstick 1800-tal

Kopparstick 1800-tal
Kopparstick 1800-tal
Kopparstick 1800-tal
Kopparstick 1800-tal
Kopparstick 1800-tal
Kopparstick 1800-tal
Kopparstick 1800-tal
Kopparstick 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOPPARSTICK, 11 dlr, Sverige 1800-tal, föreställande bla, svenska friherrar, grevar och kungar, ca 12-27 x 6.5-16 cm

Slitage, ställvis lösa i ramen

580092

2018-10-20