stolar 4 stycken ek 1900-tal

stolar 4 stycken ek 1900-tal
stolar 4 stycken ek 1900-tal
stolar 4 stycken ek 1900-tal
stolar 4 stycken ek 1900-tal
stolar 4 stycken ek 1900-tal
stolar 4 stycken ek 1900-tal
stolar 4 stycken ek 1900-tal
stolar 4 stycken ek 1900-tal
stolar 4 stycken ek 1900-tal
stolar 4 stycken ek 1900-tal
stolar 4 stycken ek 1900-tal
stolar 4 stycken ek 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft, ek och läder, skuren dekor, sitthöjd ca 46 cm

Skador, slitage

580093

2018-10-17