Skrivbordslampor Gemi mässing

Skrivbordslampor Gemi mässing
Skrivbordslampor Gemi mässing
Skrivbordslampor Gemi mässing
Skrivbordslampor Gemi mässing
Skrivbordslampor Gemi mässing
Skrivbordslampor Gemi mässing

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

SKRIVBORDSLAMPOR, 1 par, Gemi, mässing samt plast, 1950/60-tal, reglerbar höjd, höjd ca 30 cm

En lampa med ytskador

580115

2018-10-12