Herman Hägg oljemålning

Herman Hägg oljemålning
Herman Hägg oljemålning
Herman Hägg oljemålning
Herman Hägg oljemålning
Herman Hägg oljemålning
Herman Hägg oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERMAN HÄGG (1884-1966): Skeppsporträtt, signerad H Hägg och daterad 1907, olja på duk, ca 55x43.5 cm

Krackelyr

580119

2018-10-20