Vas jugend

Vas jugend
Vas jugend
Vas jugend
Vas jugend
Vas jugend
Vas jugend

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, jugend, mässing med dekor av blommor, med glasinsats, stämplad, höjd 33 cm

Bruksslitage

580124

2018-10-12