Servisdelar Arabia Teema

Servisdelar Arabia Teema
Servisdelar Arabia Teema
Servisdelar Arabia Teema
Servisdelar Arabia Teema
Servisdelar Arabia Teema
Servisdelar Arabia Teema
Servisdelar Arabia Teema
Servisdelar Arabia Teema
Servisdelar Arabia Teema
Servisdelar Arabia Teema

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAJ FRANCK (1911-1989), servisdelar 31 st, "Teema, Arabia, blå glasyr, bestående av 6 skålar, 9 tallrikar diameter 19,5 cm, 2 kaffekoppar med fat, tekanna, 7 koppar, 2 burkar med lock, kanna, gräddkanna, såssnipa, dressingkanna

4 extra kaffefat, ostämplade, någon enstaka nagg, repor

580127

2018-10-12