Gucci damarmbandsur
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUCCI, damur gulddoublé, 1990-tal, quartz, mineralglas, refnr. 6000L, boettnr. 0015023, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 23 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, glas med smärre repor, bruksslitage
580134
2018-10-19