Oljemålning 1700-tal

Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, motiv av fiskare vid sidan av en flod, olja på duk, ca 75x90 cm

Slitage, mindre dukskada, enstaka färgbortfall

580135

2018-10-20