Soffa och fåtöljer svart skinn

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJER, 1 par, 1960-tal, klädda i svart skinn, underrede i massiv valnöt, sitthöjd ca 41 cm, soffans längd 230, djup 80 cm

Torr stoppning, ytslitage och skador

580157

2018-10-12