Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOSA, silver ,1784, otydliga stämpar, Möjligen Wilhelm Smedberg -1777-1810(1812), Karlstad, invändigt med spår av förgyllning, längd ca 7 cm, vikt ca 65 g
Slitage
580196
2018-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här