Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEIFF NALLEBJÖRN, 1920-tal, stoppad gul plysch, rörliga ramar, svarta knappögon, längd ca 35 cm
Märkning saknas, slitage, renoverad
580200
2018-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här