Kinamatta

Kinamatta
Kinamatta
Kinamatta
Kinamatta

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KINAMATTA, 1900-talets andra hälft, ca 274x366 cm

Smärre fläck, slitage

580209

2018-10-19