Bägare, silver

Bägare, silver
Bägare, silver
Bägare, silver
Bägare, silver
Bägare, silver
Bägare, silver
Bägare, silver
Bägare, silver

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BÄGARE, silver, 1790, Lars Orre, verksam 1790-1801, förgylld insida, graverad dekor, höjd ca 21,5 cm, vikt 506 g

bruksslitage

580212

2018-10-12