Klubbat för:
74 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
HANNA PAULI (1864-1940):Solglänta, signerad och daterad Hanna Pauli -95, olja på pannå, ca 32x40 cm
580222
2018-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här