Bordslampor 1900-talets mitt

Bordslampor 1900-talets mitt
Bordslampor 1900-talets mitt
Bordslampor 1900-talets mitt
Bordslampor 1900-talets mitt
Bordslampor 1900-talets mitt
Bordslampor 1900-talets mitt
Bordslampor 1900-talets mitt
Bordslampor 1900-talets mitt
Bordslampor 1900-talets mitt
Bordslampor 1900-talets mitt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPOR, 2 st, 1900-talets mitt, mässing och lackerad plåt, varav en är Skellefteå, justerbara höjd, ca 42-49 cm

Slitage, ställvis förlust av lackering, ställvis anlöpning, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

580227

2018-10-15