Lavoar med stenskiva

Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAVOAR, med stenskiva, 1800-talets slut, fanerad med valnöt, belsag i mässing, höjd ca 85, 60x45 cm

Slitage, lös listdel

580228

2018-10-13