Claes Eklund Utan titel
Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
CLAES EKLUND (född 1944): Utan titel
monogramsignerad C.E, akvarell på papper, ca108x90 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta ebba.de.faire@auktionsverket.se
580235
2018-10-23